Snapdragon 820 для Xiaomi Mi 5 офіційно підтверджений

Буквально сьогодні стали відомі два володаря топових процесорів Qualcomm Snapdragon 820. Перший – офіційно анонсований LeTV Le Max Pro, а другий – все ще не представлений Xiaomi Mi 5. У випадку з останнім наявність даного чіпа підтвердив сам віце-президент компанії Ліван Цзянґ (Liwan Jiang ), який вирішив припинити подальші чутки.

Xiaomi Mi 5

Крім цього, представник Xiaomi вказав і терміни анонса флагмана, зазначивши, що презентація моделі відбудеться після Свята весни, тобто після Китайського Нового року, що починається 8 лютого. Виходить, показати Mi 5 цілком можуть на виставці MWC 2016 або ж на окремому заході також ближче до кінця зими.

Нагадаємо, що інформації про майбутній флагман Xiaomi вже предостатньо. У Мережі опубліковані навіть досить правдоподібні рендери, що демонструють щось схоже на Galaxy S6. Mi 5 отримає корпус із металу та скла, що покриває, як передню, так і задню поверхні, а також механічну кнопку «Додому» зі сканером відбитків пальців.

Що стосується технічних характеристик, поки теж без особливих змін: 4 ГБ ОЗП в пару до вже згаданого чіпу Qualcomm Snapdragon 820, 16 або 64 ГБ вбудованої пам’яті, камери на 16 та 8 Мп, 5,2-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2560х1440 пікселів і розпізнаванням сили натиснення.

За матеріалами GSMArena