Smart Connector в iPad Pro братиме участь в оновленні ПЗ

Німецький розробник і користувач iPad Pro Стефан Вольфрум випадково помітив, що друга бета-версія iOS 9.3 при підключенні клавіатури Logitect Create до планшета пропонує оновити прошивку аксесуара. Після оновлення він відзначив поліпшення сумісності клавіатури з ґаджетом і відсутність дрібних багів, які псували життя раніше. При наборі тексту аксесуар перестав «гальмувати» і пропускати букви.

image

У редакції AppleInsider перевірили цю інформацію і протестували оновлення на власному iPad Pro з підключеною клавіатурою Create. Виявилося, що ПЗ дійсно оновлюється, як тільки клавіатуру під’єднують до планшета, а процес оновлення забирає менше хвилини.

image

У ході анонса iPad Pro, коли представник Apple розповідав про Smart Connector, було заявлено, що він забезпечує двосторонню передачу даних та живлення. Тепер до цих функцій додана і можливість оновлення підключених аксесуарів.

Друга бета-версія iOS 9.3 вийшла в середу. Серед її особливостей також варто звернути увагу на розширене меню 3D Touch та «нічний» режим дисплея Night Shift.

За матеріалами AppleInsider