Преміальний смарт-годинник HP коштуватиме дешевше Apple Watch

HP разом з американським дизайнером Айзеком Мізрахі анонсували новий смарт-годинник, проте на відміну від інших компаній вони відмовилися від ідеї створення високотехнологічного девайсу. Замість цього дизайнери представили своє бачення смарт-аксесуару для жінок, який отримає інкрустацію кристалами від Swarovski і прозорий дисплей для повідомлень, непомітний в неактивному стані.

image

Годинники працюють зі смартфонами під управлінням iOS 8 і Android 4.4 або новіше, синхронізуючись через Bluetooth. Вони відображають повідомлення про вхідні дзвінки, електронні листи, а також показують кількість зроблених кроків. З іншого боку, годинник не вміє відправляти голосові повідомлення, транслювати музику, здійснювати безконтактні платежі і вимірювати пульс.

Вбудована батарейка може прослужити роки, якщо використовувати годинник виключно як хронометр, однак проживе не більш п’яти днів при використанні всіх заявлених функцій. Діагональ циферблату становить 42 мм. Годинник виконаний з нержавіючої сталі в сріблястому і золотом кольорах. Стандартні змінні ремінці представлені в чорному, білому, небесно-блакитному, рожевому і світло-сірому кольорах, кожен з яких коштує $ 40.

Годинники дебютують за ціною $ 250. Регіони продажів не уточнюються.

Джерело інформації: engadget