Перший прототип чохла для майбутнього iPad Air 3

Раніше в мережі «спливли» схеми конструкції майбутнього планшета від Apple – iPad Air 3 – на яких можна розгледіти деякі відмінності, порівняно з попереднім поколінням пристрою. Такими є наявність цілих чотирьох динаміків, а також світлодіодного спалаху.

Схоже, сторонні виробники аксесуарів для «яблучної» продукції володіють деякою інформацією, яка дозволяє їм вже зараз поставити на конвеєр чохли, які повністю відповідають підпільно побаченим ескізам.

Поки що відомо про старт виробництва бюджетних чохлів для iPad Air 3, які, як повідомляється, можна буде придбати за ціною від 3-4 $. У них передбачено по два вирізи зверху і знизу для стереодинаміків, а також розширений виріз для камери ззаду, що підтверджує наявність спалаху.

iPad-Air-3-rumors

Також не можна не відзначити виріз, розміщений уздовж лівого боку аксесуару, відповідний формі та розмірам спеціальному роз’єму Smart Connector. Можливо, новий iPad отримає підтримку фірмової клавіатури Apple.

ipad_air_3_case_1

Інші ж елементи, як можна помітити, знаходяться на своїх звичних місцях: досить великий виріз зверху на правій грані чохла для кнопок регулювання гучності. Є й невеликі отвори для мікрофонів. На місці, схоже, залишаються порт Lightning, роз’єм для навушників і кнопка живлення зверху.

Інше питання – а чи можна в даному випадку вірити виробникам бюджетної продукції, адже дані аксесуари є неофіційними? Швидше за все, про це ми дізнаємося лише в березні.

За матеріалами MacRumors