OxygenOS версії 2.1.4 тепер доступний для OnePlus One

На офіційному форумі команда OnePlus повідомила, що Oxygen OS версії 2.1.4 тепер доступний для смартфона OnePlus One. Власники смартфона вже довгий час скаржилися, що девайс не отримував ніяких оновлень. Така новина являється хорошою звісткою для власників OnePlus One, адже смартфон не повністю забутий компанією.

Як наголошується в офіційному повідомленні, команді розробників OxygenOS довелося видалити деякі особливості. Технологія MaxxAudio, а також ручний режим камери та можливості RAW формату файлу, підтримка відбитків пальців і повзунка температури екрану були видалені. Що позитивно − власники OnePlus One отримають новий режим “Dark Mode” з колірними налаштуваннями, підтримку пакетів користувацьких іконок і багато іншого.

oneplus-one-check-updates

Варто відзначити, що ця версія OxygenOS не доступна через ОТА оновлення (по повітрю) і вимагає ручного встановлення. Інструкції та необхідні файли були надані на форумі. Також компанія попереджає:

«Не намагайтеся встановити цей “білд” через TWRP, тому що ви ризикуєте втратити свої радіо та IMEI. Це призведе до втрати гарантії сервісного центру OnePlus, яка, ми впевнені, дозволить уникнути негараздів і просто насолоджуватися роботою телефону».

Ми наполегливо рекомендуємо вам уважно прочитати інструкції які надаються. Заходьте на форум OnePlus для більш докладної інформації про реліз.

За матеріалами AndroidCentral