Нові процесори не будуть підтримувати старі версії Windows

Компанія Microsoft офіційно заявила про те, що нові процесори не будуть підтримувати старі версії Windows, повідомляє блог операційної системи. Таким чином, якщо ви збираєтеся придбати ПК на базі, наприклад, процесора Intel Skylake нового покоління, то зможете встановити на нього тільки Windows 10.

Microsoft готова до того, що таке рішення може не сподобатися потенційним покупцям. Ще більш негативною буде реакція корпоративних клієнтів, яким доведеться враховувати даний фактор при плануванні поновлення IT-інфраструктури.

Террі Мейерсон, віце-президент компанії Microsoft, відзначає, що цей крок дозволить компанії сконцентруватися на підтримці останніх поколінь процесорів операційною системою Windows 10. Наступні покоління чіпів будуть володіти такими ж вимогами, а старі апаратні платформи навіть у нових комп’ютерах – підтримуватимуться Windows 7 і 8.1 .

процесори

У блозі наводиться список пристроїв на базі процесорів Intel Skylake, які як і раніше підтримуються в операційних системах Windows 7 і Windows 8.1. Це, зокрема, Dell Latitude 12, Latitude 13 7000 Ultrabook, XPS 13, Hewlett-Packard EliteBook Folio, EliteBook 1040 G3, Lenovo ThinkPad T460s, X1 Carbon і P70. У списку обмежень – не тільки Skylake, але й чіпи Intel Kaby Lake, Qualcomm 8996 і AMD Bristol Ridge, які вийдуть незабаром.

Підтримувати пристрої перестануть 17 липня 2017. Після цього користувачам необхідно буде оновити ОС до Windows 10.

Джерело інформації: Windows