Microsoft завершила підтримку операційної системи Windows 8

На сайті технічної підтримки компанія Microsoft оголосила про припинення підтримки Windows 8. Операційна система, існуюча трохи більше 3 років, не отримала великої популярності у користувачів. Неприязнь в деякій мірі зменшило оновлення до версії 8.1, але великої кількості оновлень до останньої версії Windows домогтися не вдалося.

Windows 8

Подальші дії залежать від побажань користувачів. Тим, хто звик до Windows 8, можна оновитися до версії 8.1. Система, як зазначено на сайті, отримала розширену підтримку до 10 січня 2023 року. Консервативним власникам комп’ютерів з Windows ніхто не забороняє встановити Windows 7. Сама ж Microsoft рекомендує не відкладати надовго і отримати нову Windows 10, яка є зараз актуальною версією операційної системи.

Windows 10, варто зазначити, користувачі спочатку довіряли неохоче. Причиною такого ставлення стала зайва увага системи до оброблюваних користувачем даних. Частина інформації для обробки направляється в Microsoft, що і збентежило деяких користувачів, але пізніше шум навколо цього питання затих і люди продовжили оновлювати свої операційні системи Windows до 10 версії.

Джерело інформації: Microsoft