Клавіатура Microsoft Word Flow стане доступна на iOS

Компанія Microsoft вирішила зробити подарунок власникам девайсів від Apple, випустивши фірмову клавіатуру Word Flow для платформи iOS.

Клавіатура World Flow вважається однією з родзинок Windows Phone 8. Вона володіє стильним дизайном, якісною автозаміною і зручним безперервним набором тексту. Word Flow має багатий словниковий запас, що полегшує правильне написання повідомлень. У бібліотеку також вносяться імена з «Контактів» мобільного пристрою.

У 2014 році за допомогою Word Flow був поставлений Рекорд Гіннеса з найшвидшого набору SMS зі 140 символів. У Windows 10 Mobile вже включена нова версія цієї клавіатури, а от Word Flow з Windows Phone 8 з’явиться на «яблучній» мобільній платформі.

Про це стало відомо з електронного листа, який опублікував один з учасників програми Windows Insider. У ньому Microsoft пише, що готова надати власникам iPhone ранній доступ до клавіатури Word Flow. Також повідомляється, що ведуться роботи з адаптації клавіатури для інших платформ, де, швидше за все, мається на увазі Android.

wordflow-ios-keyboard

Microsoft робить зусилля, щоб стати кросплатформеною компанією. З одного боку, користувачі розуміють, що компанія переносить свої продукти на інші платформи, щоб хоч якось підвищити свою популярність на iOS та Android. Але, з іншого боку, багато фанатів обурені, що компанія ділиться з конкурентами своїми кращими напрацюваннями.

Про терміни релізу клавіатури Word Flow для iOS нічого не відомо.

За матеріалами iMore