Microsoft Office для iOS тепер підтримує 3D Touch і Apple Pencil

Корпорація Microsoft оголосила про додавання в пакет Office для iOS нових можливостей, що використовують технологію розпізнавання сили дотиків до сенсорного екрану 3D Touch в iPhone 6s і 6s Plus, а також про включення до нього підтримки стилуса Apple Pencil, що поставляється з iPad Pro.

Відтепер інтенсивне натиснення на іконку Word, PowerPoint або Excel на стартовому екрані нових iPhone викликає меню, через яке можна відразу, не запускаючи попередньо відповідний додаток, створити новий текстовий документ, презентацію або таблицю, а також відкрити нещодавно збережений файл. Крім того, для пошуку потрібних документів Office в iOS 9 тепер можна користуватися функцією Spotlight.

Microsoft Office для iOS

Ще одним важливим нововведенням в Office стало додавання у всіх трьох додатках пакета для iPad вкладки Draw, що дозволяє малювати і залишати рукописні замітки прямо поверх документа за допомогою пальця або стилуса Apple Pencil. При цьому зображені від руки форми (наприклад, кола або стрілки) можуть автоматично трансформуватися у відповідні елементи діаграм.

За матерілами 9TO5Mac