Meizu MX5 почав оновлюватися до Flyme 5.1

Глобальна версія Meizu MX5 почала оновлюватися до Flyme 5.1, про що оголосило російське представництво компанії. Прошивка принесла з собою помітно змінений під сучасні стандарти інтерфейс, а також ряд інших змін.

Flyme-5.1

Meizu не поспішала з оновленням пристроїв до Flyme 5, хоча і представила оболонку кілька місяців тому. Ймовірно, йшло її доопрацювання, адже незважаючи на збереження загальної концепції, інтерфейс системи помітно змінився, що стосується як фірмових, так і системних додатків. Чого тільки вартий перехід на картковий стиль багатозадачності і загальна зміна режиму її функціонування. Довгоочікувані поліпшення торкнулися і екрану блокування: тепер на ньому відображається обкладинка відтворюваного треку, а також отримані повідомлення.

Починаючи з Flyme 5 Meizu трохи змінює індексацію міжнародних версій прошивок. Замість літери «i» в кінці імені тепер буде ставитися «g» (від global). Таким чином, Meizu MX5 отримує збірку Flyme OS 5.1.2.0g.

За словами представників компанії, аналогічні прошивки для інших актуальних смартфонів вже в роботі. Точних термінів їх появи поки немає.

Джерело інформації: Meizu