MacBook Pro 13″ з процесором Intel Skylake представлять в березні

В 2016 році компанія Apple планує оновити лінійку MacBook моделями з новітнім процесором Skylake від Intel та інтерфейсом Thunderbolt третього покоління з коннектором типу USB-C.

За даними Digitimes, виробничі партнери компанії почнуть серійний випуск нового 12-дюймового MacBook і 13-дюймового MacBook Pro в кінці березня або на початку квітня 2016 року.

Представлені публіці вони будуть на березневому (або квітневому) заході Apple, до якого вже приурочений реліз нових iPad Air 3, iPhone 5se, Apple Watch з новим дизайном і ряду програмних продуктів. У гіршому випадку, зазначають OEM-постачальники Apple, це відбудеться в червні на WWDC.

А ось 15-дюймові MacBook Pro варто чекати не раніше третього кварталу, тобто в кінці літа – початку осені.

Ситуація нагадує минулорічну, коли оновлений 13-дюймовий MacBook Pro компанія представила в березні, а його 15-дюймовий побратим оновився тільки в травні. З цієї причини 13-дюймовий класифікується як Early 2015, тоді як 15-дюймова модель вже як Mid 2015, хоча список оновлень у них практично ідентичний.

Крім того, повідомляється про випуск в 2016 році оновленого моноблока iMac, точні терміни його релізу невідомі. Раніше ми повідомляли, що новий 15-дюймовий MacBook Air компанія Apple представить на WWDC 2016, але ця інформація поки не отримала підтвердження з інших джерел.

За матеріалами Macrumors