Lenovo позбавиться від бренду Motorola на смартфонах

Вже зовсім скоро Motorola, як бренд, може піти в історію. Про це повідомив сам операційний директор компанії Рік Остерлох (Rick Osterloh), який також уточнив, що мова йде лише про саму назву Motorola. Як повідомляється, Lenovo збирається поступово прибрати з продукції бренд Motorola і зосередитися на бренді Moto.

Формально Motorola все ще буде існувати і фігурувати в різних організаційних документах, однак смартфони та інші ґаджети будуть виходити під брендом Moto як частина продуктової лінійки Lenovo. Очікується і зміна системи найменування всіх свіжих пристроїв, наприклад, всім відомі “розумні годинники” незабаром можуть називатися Lenovo Moto 360. Аналогічна доля спіткає і смартфони.

Motorola-1

Про бренд Motorola такі новинки будуть нагадувати лише логотипом – традиційна буква «M» в кружечку на спинці смартфона також повинна зберегтися.

Нагадаємо, що ще в 2012 році Motorola була викуплена компанією Google, яка внесла свою часточку до створення пристроїв серії Moto X і ряду інших продуктів, але вже через два роки, у 2014-му, компанія була продана китайському гіганту Lenovo. Останній за рахунок такого придбання зумів помітно розширити свою присутність на ринку і збільшити частку на світовій арені. Чи позначиться на подальшій долі подібний ребрендинг – поки сказати складно.

За матеріалами TheVerge