iPhone 7 Plus отримає 256 ГБ вбудованої пам’яті та ємний акумулятор

Анонс iPhone 7 Plus чекати ще досить довго, проте деякі інсайдери вже зараз починають підігрівати інтерес до ґаджету, публікуючи свіжі дані про його технічну начинку. Відповідно до останніх витоків, новий фаблет Apple стане першим володарем 256 ГБ вбудованої пам’яті, саме стільки буде в топової модифікації. Обсяг ОЗП при цьому складе 3 ГБ.

iPhone-7

Крім того, джерело повідомило про зростання ємності батарейки з 2750 мАг до 3100 мАг, що дійсно непогано, особливо враховуючи чутки про чергове зменшення товщини корпусу. Інші відомості про відсутність роз’єму для підключення навушників також підтвердилися. Схоже, Apple дійсно пожертвує ним на користь водонепроникності. Гарнітуру можна буде підключати через звичний порт Lightning або відповідний перехідник.

Анонс iPhone 7 Plus і iPhone 7 повинен відбутися восени. Перенесення традиційної презентації поки не передбачається, хоча трохи раніше, навесні, буде ще один захід Apple. На ньому можуть представити спадкоємця iPhone 5C, який отримає 4-дюймовий дисплей. Там же й очікується анонс другого покоління Apple Watch.

За матеріалами Phone Arena