iPad Air 3 отримає 4K-дисплей та 4 ГБ оперативної пам’яті

Тайванський ресурс DigiTimes, відомий своєю достовірністю, поділився новою порцією інформації про підготовлюваний до випуску планшет iPad Air третього покоління. Згідно з джерелами близькими до ланцюга постачання, Apple представить нову модель планшета iPad Air в березні 2016 року, а виробництво стартує в другому кварталі.

Повідомляється, що 9,7-дюймовий iPad Air 3 отримає дисплей з роздільною здатністю 4K, 4 ГБ оперативної пам’яті та покращений час автономної роботи. При цьому планшет не отримає технології розпізнавання сили натискання 3D Touch.

Відзначимо, що iPad Air не оновлювався з моменту виходу iPad Air 2 в жовтні 2014 року. Згідно з більш раннім чуткам, iPad Air третього покоління отримає по два динаміки зверху і знизу, як в iPad Pro, а також світлодіодний спалах для основної камери. Також планшету приписують поява більш швидкого процесора A9 або A9X, дисплей Oxide TFT, смарт-коннектор і поліпшену камеру. Як очікується, презентація Apple відбудеться 14 березня, але дата ще може змінитися.

Джерело інформації: DigiTimes