iOS 9.2.1 beta 2 стала доступна для завантаження

Майже місяць пройшов з моменту релізу останнього оновлення для iOS з порядковим номером 9.2. Більшість критичних помилок, як зазначалось, було виправлено, однак проблеми з продуктивністю і деякі програмні баги мають місце і дотепер. Їх повинна витіснити iOS 9.2.1 beta 2, що стала доступною в Центрі розробників цієї ночі.

iOS-9.2.1-beta-2

Нова прошивка з індексом 13D14, що з’явилася у відкритому доступі для завантаження «по повітрю», є оновленням порівняно мінорним, а тому очікувати від неї нової функціональності безумовно не варто. Замість цього розробники з Купертіно постаралися виправити власні огріхи в плані продуктивності операційної системи, підвищивши її швидкодію.

Встановити бета-версію оновлення можуть усі бажаючі, які навіть не мають аккаунта розробника. Але пам’ятайте, всі дії ви здійснюєте на свій страх і ризик – якщо боїтеся отримати в результаті дорогу і дуже красиву “цеглину”, наполегливо рекомендуємо утриматися від установки бети. Найбезстрашніших же закликаємо ділитися думкою про прошивку в коментарях.