Друга бета-версія OS X 10.11.3 вже доступна для розробників і тестувальників

Компанія Apple випустила OS X 10.11.3 El Capitan Beta 2 для розробників і учасників програми публічного тестування. В даний час список змін, які містить нова версія операційної системи, ще не опублікований, проте очікується, що оновлення буде спрямоване на усунення помилок і підвищення продуктивності системи. Нагадаємо, що перша бета-версія OS X 10.11.3 була випущена минулого місяця практично відразу після публічного релізу OS X 10.11.2.

OS X 10.11.3 El Capitan Beta 2

Даний реліз стане третім в низці програмних оновлень для операційної системи комп’ютерів Mac. Другий апдейт для OS X El Capitan, нагадаємо, підвищив стабільність і сумісність з комп’ютерами Apple, а також приніс поліпшення в області продуктивності, роботи Wi-Fi, AirDrop та Handoff . Також реліз спрямований на поліпшення сумісності з Bluetooth-пристроями і виправлення помилки, яка перешкоджала видаленню листів при відключеному акаунті Exchange.

Apple традиційно не повідомляє, коли оновлення OS X El Capitan 10.11.3 буде доступно всім користувачам, однак, судячи з традиційних для купертинівців термінів релізу, чекати оновлення доведеться недовго. У самій компанії вказують, що фінальна версія буде доступна після завершення тестування.

Вже зараз завантажити нову бета-версію можуть розробники і члени програми публічного бета-тестування Apple.

Джерело інформації: 9to5mac