На фото засвітився чорний Xiaomi Mi5

У Мережі з’явилися фото чорного смартфона, з великою ймовірністю це є Xiaomi Mi5. Дещо раніше віце-президент компанії повідомив, що анонс нового флагмана відбудеться вже в лютому цього року.

Xiaomi-Mi-5-leaked-real

Судячи з фотографій, смартфон тонкий, з гранично вузькими рамками ліворуч і праворуч від екрану. Однак бортики зверху і знизу, навпаки, дуже широкі, що візуально посилюється невеликою за висотою фізичною кнопкою “додому”, в яку, швидше за все, вбудований сканер відбитків пальців. Грані смартфона металеві, що і очікувалось, краї у кнопки під дисплеєм теж з сріблястим відтінком.

Xiaomi-Mi-5-leaked-real

Точних даних про характеристики флагмана Xiaomi немає, відомо лише про використання в ньому чотирьохядерного процесора Qualcomm Snapdragon 820. Судячи з чуток, виробник не буде гнатися за надзвичайно високою роздільною здатністю, використавши 5,2-дюймовий Full HD-дисплей. Xiaomi Mi5 отримає дві версії, що відрізняються одна від одної об’ємом оперативної та вбудованої пам’яті. У молодшої дані характеристики складуть 3 і 32 ГБ  відповідно, у старшій – 4 і 64 ГБ. В якості основної камери очікується модуль на 16 Мп від одного з провідних виробників.

Раніше Xiaomi Mi5 вже засвітився на відео, проте тоді це був білий прототип смартфона.

Флагман важливий для виробника, але основною його ударною силою залишаються доступні пристрої. Саме тому першим смартфоном, представленим Xiaomi в 2016 році, став металевий Redmi 3, що отримав не тільки цікавий дизайн, але й непогану начинку.

За матеріалами GadgetzArena