Google спільно з Lenovo представила смартфон Project Tango

На виставці CES 2016, компанія Google спільно з Lenovo представила публіці перший у світі споживчий смартфон проекту Project Tango. Це означає, що тепер не тільки розробники зможуть насолодитися розробками Google, але і звичайні споживачі. До слова, ціна на девайс буде досить низькою.

Смартфон, який буде чималих розмірів, але дисплей не буде перевищувати 6,5 дюйма – можна буде придбати вже влітку 2016 року. Працювати пристрій буде на базі процесора Qualcomm Snapdragon. Компанія заявляє, що тісно співпрацює з Qualcomm для того, щоб на виході отримати максимально оптимізований продукт як у плані софта, так і в плані заліза.

Project Tango – це проект, заснований на технології, яка дозволяє завдяки різним сенсорам, камері, датчикам руху, відобразити на екрані вашого девайса 3D-модель всього того, що зафіксоване камерою пристрою. Завдяки цьому розробники VR-додатків можуть занурити гравців в ігровий процес ще сильніше і ще якісніше.

Раніше планшет і смартфон Project Tango були оснащені 4-Мп камерою з лінзою «риб’яче око», камерою глибини і фронтальною камерою з кутом огляду в 120 градусів. Не виключено, що фаблет від Lenovo буде оснащуватися тим же набором сенсорів і камер.

Для демонстрації технології на виставці CES лідер проекту Джонні Лі використовував один з пристроїв для розробників для створення 3D-моделі сцени, де проходила презентація. До слова, сам пристрій від Lenovo на сцені показано не було, проте була названа ціна, яка повинна знаходиться на позначці нижче 500 доларів, що для таких технологій досить небагато.

За матеріалами TheVerge