Більше 200 000 чоловік підписали петицію за повернення аудіороз’єму в новому iPhone 7

Мережа Інтернет кожен день повниться чутками про майбутній iPhone 7. Наступний смартфон від Apple з великою ймовірністю змінить дизайн, а одним з найбільш суперечливих нововведень має стати відмова від стандартного 3,5-мм аудіороз’єму для навушників.

Офіційна презентація iPhone 7 очікується тільки у вересні, проте в Мережі вже знайшлися тисячі людей, які незадоволені «яблучним» пристроєм. Більше 210 000 людей підписали онлайн-петицію, в якій скаржаться на відсутність роз’єму у нової моделі.

Петиція

За відомостями джерел, в Apple вирішили відмовитися від аудіоджека, щоб зменшити товщину пристрою. За рахунок цього новинка повинна стати на 1 мм тонше, ніж iPhone 6s. При цьому, замість звичайних навушників компанія запропонує в комплекті з iPhone 7 фірмову гарнітуру з Bluetooth- або Lightning-підключенням.

Дані чутки стали приводом для бурхливої ​​реакції інтернет-громадськості. Люди обурилися, що їм доведеться витрачати гроші на покупку нових навушників, а старі доведеться викинути, що призведе до виникнення «гір електронного сміття».

«Такий крок Apple не тільки змусить користувачів iPhone витрачати гроші на заміну їх Hi-Fi-навушників, але і одночасно створить гори електронного сміття, яке не можна утилізувати», – стверджують автори петиції.

«Не дозволимо Apple прибрати стандартний роз’єм для навушників!», – Заявляють користувачі. Знайти більш 200000 прихильників їм вдалося всього за кілька днів.

Джерело інформації 9to5mac