Apple випустила новий додаток Music Memos

Зовсім недавно Apple випустила абсолютно новий додаток для своїх мобільних пристроїв. Він створений для музикантів та авторів пісень і називається Music Memos. Додаток дозволить музикантам створювати аудіозаписи, а якщо бути точнішим, то робити звукові замітки, для того щоб кожна гарна ідея могла перетворитися на пісню.

apple-music-memos

У своєму прес-релізі компанія говорить про те, що музиканти нерідко використовують додаток Диктофон для створення своїх музичних нотаток. Чернетки багатьох хітів вперше було записано саме на диктофон в iPhone. Додаток Music Memos дозволить їм також швидко зробити запис, але буде зручніше для музикантів завдяки кільком додатковим можливостям.

За допомогою Music Memos і мікрофона вашого iPhone ви зможете записати гітару, фортепіано і навіть власний голос. Додаток дозволить додати до запису ударні та баси, для того щоб ви відразу могли почати експериментувати. У додаток вбудований гітарний тюнер, він синхронізує записи з iCoud Drive, і дозволяє додати мітки до записів для зручної роботи з ними.

Music Memos вже доступний в App Store абсолютно безкоштовно.

Джерело інформації: Apple