Android-розробники тепер можуть створювати промо-коди для свого ПЗ

Користувачам Android-пристроїв стало доступно те, чим багато років користуються власники iOS. З сьогоднішнього дня розробники для Google Play можуть надавати безкоштовний доступ до додатків або контенту за допомогою промо-кодів.

google_play

Android-програмісти можуть поширювати не більше 500 промо-кодів кожні три місяці. Розробники самі вирішують, як довго буде діяти промо-код. Максимальний термін – один рік з початку акції.

Як розповіли в Google, розробники, які хочуть збільшити продажі своїх додатків повинні використовувати для цього промо-коди. За словами компанії – це відмінний спосіб збільшити число завантажень, адже вони переконують споживача у вигідності покупки.

Таке поняття як «промо-коди» існує на iOS майже з самого моменту запуску App Store і на сьогоднішній день є одним з ключових маркетингових інструментів для просування додатків.

Коли користувач використовує промо-код на iOS, це виглядає так, як ніби він купив гру або програму. Однак, при введенні подарункової комбінації символів людина не може поставити ПЗ оцінку в App Store.

За матеріалами Google