Яндекс випускає лаунчер для Android

Слідом за тестовим запуском в країнах Латинської Америки компанія Яндекс оголосила про доступність фірмового лаунчеру Yandex Launcher в ряді інших країн. Додаток доступний для смартфонів на Android 4.1 і вище, і може бути запущений навіть на бюджетних пристроях, що не володіють високою продуктивністю. Лаунчер додає в інтерфейс звичайних смартфонів під управлінням операційної системи від Google нові інструменти для вирішення повсякденних завдань, наприклад, пошук файлів і контактів або сортування додатків по папках. Yandex Launcher аналізує та розміщує на екрані найважливіші сайти і додатки, а також контакти людей, з якими користувач найчастіше спілкується. Вбудований рядок пошуку дозволить швидко знайти файл, контакт, додаток або відповідь на будь-який запит.

Навіть якщо на смартфоні сотні додатків, Yandex Launcher розкладе все по поличках: він уміє сортувати програми за категоріями, а їх значки – за кольорами. Це стане в нагоді, якщо назва програми забулася, а запам’ятався лише колір іконки. Всі додатки з однієї категорії, наприклад “Ігри”, можна зібрати в папку і помістити її на домашній екран. Якщо поставити на телефон ще одну гру, вона додасться в папку автоматично.

Лаунчер активно бере участь у всіх процесах, що здійснюються користувачем на телефоні. Наприклад, він порадить цікаві статті в Інтернеті і нові додатки, які можна встановити на смартфон. Рекомендації будуть у кожного свої – вони складаються з урахуванням інтересів користувача.

Yandex Launcher – експериментальний додаток. У Бразилії, Мексиці і ще декількох країнах він з’явився в жовтні, а з сьогоднішнього дня став доступним в Google Play в усьому світі. Лаунчер важить менше 7 МБ і не вимагає потужного “заліза”. Додаток можна встановити на пристрої на базі Android 4.1 і вище.