Відбувся реліз OS X El Capitan 10.11.2

Разом з iOS 9.2 Apple випустила фінальну версію OS X El Capitan 10.11.2 для комп’ютерів Mac. Реліз відбувся через півтора місяці після початку тестування оновлення. Це другий апдейт для настільної ОС, що стала найпопулярнішою серед користувачів комп’ютерів Apple.

OSX-El-Capitan-Security

OS X El Capitan – 12-е за рахунком велике оновлення настільної платформи для Mac – було офіційно представлено в червні на WWDC 2015. Нова редакція ОС не принесла оновлення для зовнішнього вигляду операційної системи і обмежилася поліпшеннями на рівні функціоналу. Основні зміни торкнулися управління вікнами, функції пошуку Spotlight, браузера Safari, поштового клієнта Mail. Завдяки оптимізації швидкодія нової операційної системи Apple зросла до 1,4 рази.

Друге оновлення для OS X El Capitan підвищує стабільність і сумісність з комп’ютерами Apple і рекомендується для установки всім користувачам. У даному випуску розробники підготували виправлення основних помилок загальнодоступної ОС, а також поліпшення в області продуктивності, роботи Wi-Fi, Handoff і AirDrop. Також реліз покращує сумісність з Bluetooth-пристроями і виправляє помилку, яка перешкоджала видаленню листів при відключеному акаунті Exchange. Також поліпшена функція iCloud Photo Sharing для Live Photos.

Оновлення OS X El Capitan 10.10.2 можуть завантажити користувачі Mac, зайшовши в розділ Оновлення Mac App Store. Як і попередні релізи, даний випуск розповсюджується безкоштовно.