Схоже, лінійка Xperia Z6 не за горами

Ні для кого не секрет, що у Sony є риса, яка дратує навіть найвідданіших шанувальників цієї компанії. Мова, як ви вже напевно здогадалися, йде про звичку випускати флагманські пристрої два рази на рік. Чому це сприймається негативно? По-перше, кількість нововведень в таких пристроях значно менша, в порівнянні з флагманами інших виробників. По-друге, хвалитися гордим званням володаря останнього покоління смартфонів виходить протягом декількох місяців, а не цілого року. Схоже, виправляти ситуацію ніхто не збирається. У Мережі з’явилася перша згадка про лінійку Xperia Z6.

Ходити далеко за доказами описаної в першому абзаці ситуації не доведеться. Взяти хоча б два останніх флагманських смартфона. Xperia Z3+ був анонсований у травні цього року, тоді як Xperia Z5 – у вересні. До слова, між даними пристроями є дуже велика відмінність, яка полягає в наявності спеціальної системи охолодження. Завдяки останній нагрів смартфона від навантажень відбувається значно повільніше.

sony-xperia-z5

Як би там не було, не виключено, що на початку наступного року ми познайомимося з представниками лінійки Xperia Z6. Як доказ даного припущення виступає інформація на сторінці AnTuTu в Weibo, про яку розповіли представники ресурсу phonearena.

Подробиці останньої полягають у наявності переліку пристроїв із зазначенням діагоналей їх дисплеїв. Зокрема, звичайний Xperia Z6 отримає 5,2-дюймовий екран, тоді як Compact і Plus версії – 4,6 і 5,8 дюйма відповідно.

SonyXperia-Z3

Окремої згадки заслуговує Xperia Z6 Mini, діагональ дисплея якого складе 4 дюйма. Нарешті, Z6 Ultra буде дивувати випадкових перехожих вкрай габаритними 6,4 дюйма.

До слова, майже всі новинки отримають Snapdragon 820 всередині. Винятком стане mini-версія зі Snapdragon 620.

Чи відбудеться презентація всього вищепереліченого 5 січня на CES 2016 – невідомо. Втім, чекати залишилося не так вже й довго.