Свіжі подробиці про Surface Phone

Здавалося б, після придбання мобільного бізнесу Nokia компанія Microsoft повністю сконцентрує свою увагу на Lumia і залишить ідею запуску смартфона під брендом Surface, проте свіжі чутки цьому суперечать. За даними зарубіжних джерел, проект все ще живий, перенесений лише його запуск.

Microsoft Surface Phone

Зокрема, повідомляється, що спочатку анонс Surface Phone був запланований на травень 2016- го, але тепер старт зміщений на другу половину майбутнього року. Розробкою пристрою займається команда під керівництвом Паноса Паная (Panos Panay), яка створювала й інші гаджети Surface. Також до проекту залучені представники Intel, тому цілком імовірно, що мова йде про перший Windows-смартфон на процесорі Atom.

Подробиць про можливий форм-фактор, характеристики чи інші особливості поки немає. Якщо враховувати старі джерела інформації та чутки, чекати варто флагманський пристрій, проте тоді Microsoft доведеться якось відокремити його від тих же Lumia 950/950 XL. У будь-якому випадку конкуренцію зі своїми ж смартфонами виробник навряд чи допустить, а значить, Surface Phone повинен чимось відрізнятися. Чи буде це преміум-сервіс з оперативними апдейтами або ж якісь функціональні фішки, дізнаємося в наступному році.

За матеріалами Ubergizmo