Що знаходиться всередині BlackBerry Priv?

Незважаючи на те, що через кілька днів кожного з нас чекає новорічне застілля, осінь в пам’яті шанувальників зеленого робота залишиться ще надовго. Головна тому причина полягає у презентації першого слайдера від компанії BlackBerry під управлінням операційної системи Android. Завдяки традиційній QWERTY-клавіатурі і абсолютно незвичному як для сенсорних пристроїв формфактору, пристрою дійсно вдалося зробити фурор. Ну або принаймні здивувати багатьох. Напередодні співробітники компанії поділилися новим рекламним відеороликом Priv, який створить уявлення про внутрішнє влаштування смартфона. Давайте поглянемо.

Презентація смартфона, який, до речі, «з коробки» працює під управлінням Android 5.1.1 Lollipop, відбулася в жовтні. Саме тоді співробітники компанії продемонстрували досить важкий гаджет вагою 192 грами. Вкрай значний показник, чи не так?

У нього входять 5,4-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 2560 х 1440 пікселів, чіпсет Snapdragon 808 з Adreno 418 всередині, а також 3 ГБ оперативної пам’яті. Згадки також заслуговують 18-мегапіксельна камера і акумулятор ємністю 3 410 мАг.

Як повідомляють представники ресурсу phonearena, завдяки зусиллям маркетологів BlackBerry тепер поглянути на “нутрощі” Priv може кожен з нас. Допоможе в цьому новий рекламний ролик. Ось і він.

Безумовно, він створює враження міцного і практичного смартфона, однак не варто забувати, що жодної подоби захисту від води або крапель на ньому немає. Відповідно, тут варто бути акуратніше. Доречі, деякі аналітики вважають, що це буде виправлено вже в наступному поколінні.