Що приготував Android 6.0.1 для власників Nexus ?

Кілька годин тому ми дізналися про головні нововведення в оновленій версії операційної системи Android 6.0.1. Мова, нагадаємо, йде про невеликі нововведення у вигляді наборів смайлів, а також зміні у функціональності режиму «Не турбувати». Виявляється, на цьому перелік переваг оновленого зеленого робота не вичерпується. Крім усього іншого, в ньому знайшлося місце для приємного сюрпризу для всіх володарів пристроїв Nexus 5, 6, 7 і 9. Про що йде мова? Давайте дізнаємося.

android-601

Почати розповідь варто з останнього покоління знаменитої лінійки. Nexus 5X і 6P запам’яталися любителям високих технологій не тільки через передові характеристики, наявності сканера відбитків пальців і багатьох інших відмінностей, але і завдяки дрібним приємним особливостям. Однією з них стала функція швидкого запуску камери.

Nexus-5X-Nexus-6P

Скористатися нею вкрай просто. Все, що потрібно від власника смартфона – двічі клікнути по клавіші ввімкнення. Це дозволить мало не миттєво запустити додаток камери в будь-якій ситуації.

Nexus 5

Тепер насолодитися перевагами цієї особливості можуть і володарі смартфонів Nexus 5 і 6, а також планшетів Nexus 7 і 9. Процедура виконання запуску, як і зазвичай, залишилася колишньою.

Чи раді ви такій функції? Чи часто ви відчуваєте необхідність у швидкому запуску камери? Поділіться своїми відповідями в коментарях.