Samsung готує до випуску 12-дюймовий планшет на Windows 10

Вже досить давно компанія Samsung не випускає планшети на операційній системі Windows, проте в це може змінитися в найближчому майбутньому. Кілька місяців тому з’явилися повідомлення, що компанія працює над 12-дюймовим планшетом на Windows 10, а тепер певний пристрій з кодовою назвою SM-W700 на цій операційній системі було сертифіковано організаціями Wi-Fi Alliance і Bluetooth SIG, повідомляє ресурс SamMobile.

Пристрій одержав сертифікати відповідності стандартам Wi-Fi 802.11ac і Bluetooth 4.1. Отримання цих сертифікатів, як правило, є показником того, що пристрій вже готується до випуску.

windows10samsung

Що стосується характеристик пристрою, то згідно з чутками, роздільною здатністю 12-дюймового екрану новинки складе 2560×1 600 або навіть 3840×2400 точок. В якості основи нового планшета Samsung на Windows 10 буде виступати 14-нм процесор Intel Core M, який доповнять 4 Гбайт оперативної пам’яті. Також повідомляється, що планшет отримає підтримку цифрового пера S Pen. Судячи з усього, Samsung готує конкурента для Microsoft Surface Pro 4.

Відзначимо, що Samsung не згадувала про плани випуску нового планшета на Windows 10, тому складно сказати, коли буде представлено пристрій, але отримання ним сертифікатів говорить про те, що до надходження планшета в продаж залишилося не так багато часу.

За матеріалами SamMobile