У браузері Microsoft Edge виявили елементи нової функції

Зовсім недавно Microsoft випустила першу тестову версію Windows 10 Redstone для всіх учасників програми Insiders. Очікувалося, що дане оновлення принесе у вбудований браузер Microsoft Edge одну з найбільш очікуваних функцій – розширення, які з нетерпінням чекають користувачі по всьому світу. Офіційно про введення розширень в Redstone оголошено не було, і тим не менш в браузері Edge виявилися елементи нової функції, які були продемонстровані у короткому відео.

Щоб активувати розширення, необхідно вручну зробити в системі ряд маніпуляцій, після чого в меню налаштувань з’явиться відповідний пункт Extensions, але навіть після активації кнопки додати їх не вийде – браузер просто не підвантажує список доступних розширень з онлайн-магазину.

2015-12-18_12-18-59

Швидше за все, повноцінні розширення дебютують в браузері Edge в лютому наступного року. Вже відомо, що Microsoft працює над розширеннями Reddit Enhancement Suite і Pinterest, крім того, про бажання випустити плагін заявив AdBlock. Варто відзначити, що структура коду розширень для браузерів Chrome і Edge вкрай схожа, і це хороша новина для всіх розробників, яким потрібно буде докласти мінімум зусиль для перенесення своїх розширень в нове середовище.

extension-comapre

За матеріалами microsoft-news.com