Проблеми Samsung на мобільному ринку пов’язані з програмним забезпеченням

Сьогодні компанія Samsung пропонує користувачам кілька цікавих смартфонів на платформі Android. Пристрої відрізняються не тільки потужною “начинкою”, але й зовнішнім оформленням. Зокрема, корпуси топових смартфонів від корейського гіганта виготовлені зі скла і металу. Однак, незважаючи на всі зусилля, прибуток мобільного підрозділу Samsung продовжує знижуватися. З’ясувати причини падіння показників постаралися журналісти видання Reuters, які взяли інтерв’ю у колишніх топ-менеджерів Samsung.

Samsung

У бесіді колишні керівники південнокорейського гіганта відзначили, що в компанії не приділяють належної уваги програмному забезпеченню. За їх словами, Samsung вміє робити хороше “залізо”, але при цьому практично не приділяє уваги корисним сервісам і фірмовим додаткам, які могли б змусити користувачів і далі купувати продукцію цього бренду.

При цьому в компанії є хороші фахівці в галузі програмного забезпечення, але керівництво не дає їм повною мірою проявляти свої здібності. За словами колишніх топ-менеджерів, Samsung продавала і продає “залізо”, а не софт.

Є шанс, що в майбутньому ситуація дещо змінитися. Передбачається, що новий глава мобільного підрозділу – Донг Джин Кох – може змістити акцент роботи компанії з виробництва пристроїв у бік програмного забезпечення. Однак цей процес може зайняти досить багато часу.

За матеріалами Phonearena