Нова вкладка в мобільних версіях YouTube

Відтепер у відеохостингу  для мобільних додатків YouTube додано нову вкладку,  в якій будуть показані  відеоролики, набуваючі популярності в Мережі. Зміни відбулися як на десктопній версії сервісу, так і на пристроях з iOS та Android без оновлення самих клієнтів.

Вкладка  «Набираючі популярність» є доступною на iPhone та на iPad. Компанія обирає найбільш популярні відеоролики в Мережі за останній час, при чому не аналізуючи історію переглядів користувача. При підборі відеокліпів враховується лише критерій місця розташування клієнта.

Також помітно, що у Android-версії  YouTube функціональність нової вкладки ширша, ніж у аналога для iOS. Додаток для «гуглофонів» дозволяє побачити відео, які набирають популярність, в різних категоріях.

nova vkladka v YouTube. UA-format.com

YouTube також вирішив додати в свої мобільні додатки можливість повної буферизації відео. У деяких користувачів в додатку при встановленні відео на паузу з’являється на екрані повідомлення, де зазначено повний розмір відео і обсяг завантажених даних. Процес буферизації тепер доходить до кінця, незалежно від довжини ролика, навіть якщо ставити паузу з самого початку.

Функція повної буферизації відео знаходиться на стадії тестування, тому коли саме вона буде доступною для всіх користувачів поки невідомо.