На абсолютно новий рівень виходить реклама додатків для Android

Нещодавно Google по-справжньому вразила всіх новою функцією стрімінга додатків у своїй пошуковій системі. Розробникам буде приємно дізнатися, що ця технологія також прийшла в рекламну платформу AdMob. Були представлені нові формати мобільної реклами, які виводять її на абсолютно новий рівень. Про це буде приємно дізнатися і користувачам, які тепер зможуть спробувати додаток прямо на рекламному банері.

Перший новий формат реклами називається Trial Run Ads, і він дозволяє користувачам, які протягом 60 секунд спостерігають рекламу гри, пограти в цю гру, не встановлюючи її. Ви зможете не тільки побачити гру, але і спробувати, і, можливо, після цього вам захочеться її встановити.

Trial Run Ad gif for SGN

Другий формат – це інтерактивні банери, з якими користувачі також можуть взаємодіяти. Якщо рекламодавці будуть досить винахідливими, вони обов’язково знайдуть, чим заманити користувача, і реклама не буде такою нудною і докучливою. У цьому способі, на відміну від Trial Run, не відбувається стрімінга додатку, але рекламодавець може іншим шляхом передати досвід його використання.

Подробиці про нові формати реклами ви можете дізнатися на сторінці блогу Google Inside AdWords.