Meizu обіцяє “великий сюрприз” 19 грудня

Компанія Meizu опублікувала тизер чергової презентації, яка відбудеться вже через кілька днів – 19 грудня. Зображений на ній ребус не дозволяє навіть припустити, що саме буде анонсовано, однак, з урахуванням недавніх чуток, кілька гіпотез висунути все ж можна.

meizu_surprise

Тизер демонструє три числа: 900, 8000 і 35000. Фоном для першого є зображення футболки, а в двох інших випадках – знаки питання. Шукати натяки в цих цифрах, напевно, безглуздо, хоча в коментарях було б цікаво послухати версії наших читачів щодо їх можливих значень.

Якщо сподіватися на запуск чергового смартфона, то тут найбільш імовірним є анонс компактного Meizu Metal mini, який буквально днями був помічений в бенчмарку GFXBench. Meizu Pro 5 mini або якісь флагмани виключаються, оскільки не так давно представники компанії особисто оповістили користувачів про плани випустити дані моделі на початку 2016 року.

Крім Meizu Metal mini цілком можливими здаються версії з виходом нових аудіоаксесуарів або навіть розумних гаджетів. Хоча, у випадку з тими ж розумними годинниками або фітнес-трекерами, які Meizu раніше не випускала, шуму було б куди більше – навряд чи виробник обмежився би одним скромним тизером за пару днів до наміченої дати анонсу. Що ж нас чекає насправді, дізнаємося вже 19 грудня, в суботу.

За матеріалами Gizmochina