Користувачі Instagram на платформі Android отримали доступ до 3D Touch

Схоже, функція 3D Touch перестала бути привілеєм флагманських смартфонів компанії Apple. Можливості технології Apple друку в додатку соцмережі Instagram для iPhone 6s тепер пропонуються і користувачам фотододатку і на Android, не вимагаючи наявності вбудованого в дисплей датчика сили натискання.

Сервіс Instagram був одним з перших, хто реалізував підтримку 3D Touch в iOS, дозволяючи користувачам збільшувати мініатюри фотографій в стрічці і на сторінці пошуку натисненням на екран з невеликим зусиллям. Тепер аналогічна опція з’явилася у версії програми для Android.

Ви не зможете скористатися нею в основному розділі, але вона доступна при перегляді результатів пошуку і профілів користувачів. За допомогою тривалого тапу можна збільшити зображення, а провівши пальцем вниз – поставити лайк, залишити коментар або переслати знімок.

Через відсутність чутливого до сили натискання дисплея, користувачі Instagram на Android не зможуть скористатися жестом Pop для подальшого відкриття знімка з режиму перегляду, але в будь-якому разі власники «зеленого робота» отримали приємне доповнення. У компанії вирішили, що для деяких жестів 3D Touch не обов’язково наявність фірмового дисплея Apple.

Для доступу до нової функції слід оновити Instagram до останньої версії.