Користувач iPhone поділився враженнями про Android після трьох тижнів з Nexus 5X

Власник iPhone 5s протягом трьох тижнів користувався Nexus 5X і поділився думкою на рахунок «ворожої» платформи. Нову ОС він сприйняв без особливого захоплення, проте перерахував кілька речей, яких не вистачає в iOS.

Почнемо, мабуть, з деяких негативних моментів. На думку автора статті під ніком lejazzvp, додатки на Android недостатньо гарні зовні, а їх інтерфейс в цілому не так інтуїтивний, в порівнянні з аналогами на iOS.

«На відміну від iOS, Android-додатки володіють деякими непривабливими, з точки зору дизайну користувальницького інтерфейсу, рішеннями, – пише він. – Незважаючи на всі зусилля Google в цьому напрямку, тут не відчувається уваги до деталей. У Google Play є зручні і красиві додатки, але хотілося б сподіватися, що все більше розробників почнуть дотримуватися принципів Material Design ».

Як правило, розробка під iOS легша такої під Android. Саме з цієї причини багато додатків найчастіше з’являються в App Store раніше, ніж в Google Play. Програми набагато більше відповідають загальним принципам всієї екосистеми, хоча, не можна не визнати, що на Android їм дозволено більше, ніж у Apple.

lejazzvp сподобалася можливість гнучкого налаштування користувальницького інтерфейсу, яка практично відсутня в iOS (якщо не робити джейлбрейк). Зокрема, порадувало різноманіття лаунчерів, які дозволяють детально персоналізувати вигляд Android. У стокової iOS таке неможливо собі уявити.

ios-9-vs-android-6-0-marshmallow-home-screen

Блогер похвалив віджети Android, зазначивши, що це «дійсно корисна річ», а також систему повідомлень. Сповіщення у вигляді карток, на його думку, візуально приємніше і зручніше, ніж на iPhone – вони не зникають з локскрін після розблокування. lejazzvp дивується, чому в iOS досі немає окремих регуляторів гучності як в Android, настільки це зручно. Здивувала його і швидкість роботи Google Play – магазин додатків для Android працює набагато швидше, ніж App Store.

Що стосується самого смартфона, то автор статті поскаржився на підвисання Nexus 5X. При виконанні ресурсоємних завдань, наприклад при установці оновлень програм, а також при нагріванні корпусу ґаджет починає відчутно пригальмовувати.

Джерело інформації: reddit.com