Компанія Sony анонсувала нову серію ігор для шолома віртуальної реальності PlayStation VR

На прес-конференції PlayStation Experience (PSX) у Сан-Франциско компанія Sony показала шість нових ігор для свого шолома віртуальної реальності PlayStation VR. Деякі з них можуть з однаковим успіхом запускатися на PS4, інші ж спочатку розроблялися з прицілом на VR-пристрої. У числі анонсованих проектів -, Eagle Flight, Golem, 100 Ft Robot Golf, Job Simulator, The Modern Zombie Taxi Co. і Rez Infinite. Розглянемо кожен з них більш детально.


Eagle Flight – PS VR

Проект пропонує гравцям приміряти на себе роль орла, що літає над покинутим Парижем. Дія Eagle Flight відбувається через 50 років після того, як за невідомих обставин місто покинули люди. Розробкою гри займається команда Fun House зі студії Ubisoft Montreal. Крім PlayStation VR будуть підтримуватися шоломи Oculus Rift і HTC Vive.


Golem – PS VR

Інді-ігри, де за допомогою кам’яних гігантів гравці зможуть досліджувати стародавнє покинуте місто.


100 Ft Robot Golf – PS4, PS VR

У цій грі користувачам належить управляти роботами розміром з хмарочос для гри в гольф, а також руйнувати будь-які перешкоди на шляху до досягнення мети. У 100 Ft Robot Golf буде доступний кооперативний режим на чотири людини з функцією поділу екрану.


Job Simulator – PS VR

Незважаючи на те, що віртуальний світ Job Simulator обмежений одним лише робочим місцем середньостатистичного офісного службовця, гра не змусить нікого нудьгувати. На столі можна знайти безліч різних предметів, з якими можна взаємодіяти незвичайними способами. Для гри знадобляться два контролера PlayStation Move і камера PS Camera – з їх допомогою відстежуються рухи користувача.


The Modern Zombie Taxi Co. – PS VR

За сюжетом гри, головний герой виступає в ролі водія таксі, який повинен підвозити зомбі, адже світ The Modern Zombie Taxi Co. вже давно пережив зомбі-апокаліпсис, і тепер його населяють тільки живі мерці.


Rez Infinite – PS4, PS VR

Нове творіння студії Q Entertainment – це ремейк класичної ритмо-гри Rez з підтримкою віртуальної реальності. Психоделічна графіка відмінно вписується в загальну атмосферу, а з музичним супроводом дозволяє повністю відсторонитися від реального світу. На PlayStation 4 Rez Infinite йтиме в здатності 1080p з 60 FPS і 7.1-канальним звуком. У VR-шоломі кадрова частота складе 120 FPS, розробники також обіцяють реалістичне об’ємне звучання.