Компанія Microsoft вибачилась перед власниками деяких ґаджетів

surface pro 4

На початку листопада компанія Microsoft скасувала для передплатників програмного пакету Office 365 можливість безлімітного зберігання файлів в хмарному сховищі. Дане рішення очікувано викликало хвилю обурення серед простих користувачів. Розробники попросили вибачення у своїх клієнтів за сформовану ситуацію, але ліміт у 1 ГБ сховища для користувачів Office 365 залишився.

Тепер настала черга вибачень з боку Microsoft на адресу покупців останніх пристроїв лінійки Surface. Всупереч численним позитивним відгукам про пристрої з боку профільної преси, прості користувачі регулярно стикаються з дрібними проблемами в експлуатації.

Одним з найвідоміших випадків некоректної роботи Surface Book є проблема з переходом пристрою в режим «сну». Microsoft пообіцяла виправити цей баґ тільки в 2016 році. Спеціаліст з команди розробки Surface Book під ніком Josh_F залишив наступне повідомлення:

Перш за все, ми вдячні всім нашим клієнтам за відкриті та щирі відгуки про Surface Book і Surface Pro 4. Тим з вас, у кого досвід роботи з пристроями виявився не зовсім ідеальним, ми приносимо свої вибачення за всі доставлені незручності. Будь ласка, знайте, що ми читаємо ваші коментарі та чуємо вас добре і чітко. Ваші відомості надають нам неймовірну допомогу у випуску своєчасних оновлень і виправлень. З моменту запуску ми активно відстежуємо увесь зворотний зв’язок від користувачів. Ми вже випустили безліч оновлень за допомогою сервісу Windows Update і працюємо, щоб випустити додаткові оновлення та виправлення якомога швидше, щоб поліпшити ваш досвід користування пристроями Surface.