Фінальна версія iOS 9.2 доступна для завантаження

Через півтора місяці після початку тестування Apple випустила фінальну версію iOS 9.2. Оновлення стало доступним для завантаження на всіх пристроях компанії – iPhone, iPad і iPod touch.

iOS 9.2 (1)

Apple тестувала iOS 9.2 серед розробників та учасників програми тестування з кінці жовтня. В цілому компанія презентувала чотири попередні збірки, остання, iOS 9.2 beta 4, дебютувала 19 листопада.

Оновлення iOS 9.2 виправляє ряд недоліків програмної платформи, а також покращує продуктивність. Основні нововведення – це поліпшення фірмового стрімінга Apple Music і оновлення програмного компонента Safari View Controller, який тепер ще сильніше пов’язаний безпосередньо з додатком Safari. В оновленому фреймворку з’явилася підтримка сторонніх розширень, таких як менеджери паролів, так що тепер ці розширення можуть взаємодіяти з веб-сторінкою прямо з програми.

Додаток iBooks тепер підтримує 3D Touch для фокусування (Peek) і показу спливаючих об’єктів (Pop) на сторінках змістів, заміток і закладок, а також в результатах пошуку в книзі. Крім того, в «читалці» тепер можна одночасно слухати аудіокниги під час пошуку в медіатеці, читання інших книг і перегляду iBooks Store.

Технологія NumberSync є подальшим розвитком технології Continuity. Остання дозволяє користуватися Mac, iPad або iPod touch для телефонних переговорів, якщо пристрої користувача підключені до тієї ж бездротової мережі Wi-Fi. У випадку з NumberSync йдеться про Wi-Fi-дзвінки, що не вимагають знаходження в мережі разом з iPhone, – можна бути хоч за сто кілометрів від нього і навіть поза зоною дії мережі.

Список змін в iOS 9.2 для iPhone, iPad і iPod touch: