Емулятор Bluestacks 2 дозволяє одночасно запускати кілька Android-додатків на Windows

Android-емулятор Bluestacks пройшов довгий шлях з моменту першого запуску ще в 2011 році. З тих пір розробники активно працювали над поліпшенням програми і розширювали її можливості. Тепер світ побачила нова версія Bluestacks 2, яка дозволяє одночасно запускати відразу декілька Android-додатків. У Bluestacks 2 тепер з’явилась можливість просто відкривати нові вкладки, як у звичайному веб-браузері та запускати в них будь-які програми або ігри для Android.

Розробники говорять, що їх додаток було завантажено більше 109 000 000 разів, і користувачі працюють з більш ніж 1,1 мільярда Android-додатків щомісяця. Крім того, згідно з повідомленням дослідницької фірми Gartner, база Android-користувачів Bluestacks знаходиться на сьомому місці за величиною в усьому світі. Основна аудиторія Bluestacks це геймери, які зацікавлені у запуску Android-ігор на своїх комп’ютерах під управлінням Windows.

bluestacks+android+app

Вже зараз Bluestacks 2 доступний для завантаження на офіційному сайті. На жаль, на даний момент, програма доступна тільки для користувачів Windows, але незабаром очікується версія і для Mac.

Джерело інформації engadget.com