Пост президента Samsung Mobile покинув Джей Кей Шин

Чутки про відставку глави відділу мобільних комунікацій Samsung Electronics Джей Кей Шина з’явилися ще кілька днів тому, а сьогодні стало достеменно відомо, що місце Шина в якості президента мобільних комунікацій займають Дон Джин Кох, колишній керівник підрозділу досліджень і розробок. Тим часом Шин залишить за собою пост формального голови відділення і планує повністю сконцентруватися на реформуванні стратегії розвитку Samsung в області створення смартфонів, в той час як Кох займеться іншими справами компанії.

Таким чином Samsung визнала, що для ефективного розвитку стратегія компанії потребує доопрацювання. Особливо, коли у неї з’являється все більше конкурентів в особі деяких китайських компаній, накшталт Xiaomi, які набирають значних обертів.

image

Компанія й раніше говорила про необхідність адаптації до існуючих ринкових умов, і такі девайси, як Galaxy A3, A5 і A7, стали підтвердженням деякого зміщення акцентів. У ніші high-end пристроїв, де на Samsung “тиснуть” Apple і Huawei, компанія пропонує Galaxy S6, що отримав масу позитивних відгуків. Однак повинен пройти ще якийсь час, перш ніж справи у Samsung Electronics знову підуть в гору. Керівництво компанії впевнене, що Шин успішно впорається з розробкою нової стратегії розвитку. Побачити результати кадрової перестановки можна буде вже в 2016 році.

За матеріалами phonearena.com