Цікаві смарт-рішення для зберігання мобільного контенту від SanDisk

Компанія SanDisk представила нову продуктову категорію, що отримала назву “смарт-рішення для мобільного зберігання”. Це відображає одну з найбільш помітних тенденцій ринку флеш-пам’яті – глобальне поширення мобільних пристроїв з високоякісними камерами. Так, на сьогоднішній день 7 з 10 аматорських фотографій і відеороликів знімаються на смартфони та планшети, а до 2019 року їх частка досягне 90%. Випливає з цього проблема знайома всім власникам смартфонів і планшетів – брак місця у внутрішній пам’яті мобільних пристроїв. Топові смартфони зі 128 ГБ пам’яті часом “забиваються” контентом користувача , а хмарні сховища не завжди здатні прийти на допомогу. Головною проблемою традиційних USB-флешок є необхідність використання комп’ютера, а також низька швидкість передачі даних. Виходом зі сформованої ситуації може стати бездротовий накопичувач даних або флешка з роз’ємом USB Type-C – саме ці рішення сьогодні пропонує SanDisk своїм клієнтам.

SanDisk Connect Wireless Stick – бездротовий USB-накопичувач, що спрощує доступ, обмін і передачу файлів між декількома мобільними пристроями і комп’ютером. Пристрій дозволяє записувати і зчитувати об’ємні файли, зберігати фотографії і відео формату HD, а також скачувати і закачувати музику і відео високої чіткості, як з накопичувача, так і на нього, створюючи до трьох потоків одночасно. Connect Stick працює з додатком для обміну фотографіями, відео, документами і дозволяє дистанційно грати на будь-якому мобільному пристрої, підключеному до накопичувача.

SanDisk Connect Wireless Stick


SanDisk iXpand – USB-накопичувач для швидкого бездротового обміну фото і відео між iPhone, iPad і персональними комп’ютерами. З його допомогою можна швидко звільнити пам’ять гаджетів від старих файлів, не видаляючи їх назавжди, або збільшити обсяг доступної пам’яті.

SanDisk-iXpand-Flash (2)

ПО iXpand Sync дозволяє автоматично синхронізувати, архівувати і передавати фото і відео на інші пристрої і підтримує роботу з датчиком відбитку пальців Apple Touch ID.

SanDisk-iXpand-Flash


SanDisk Dual USB Drive Type C – перша флешка від SanDisk, одночасно оснащена роз’ємами USB Type-C і USB 3.0, що дозволяє підключати її як до мобільних пристроїв, так і до настільних комп’ютерів і ноутбуків. Фірмове ПО SanDisk Memory Zone при цьому відповідає за управління пам’яттю. За даними Strategy Analytics, до 2016 року роз’ємами USB Type-C будуть оснащуватися 12% випущених моделей мобільних пристроїв.

SanDisk Dual USB Drive Type C

“Смарт-рішення для мобільного зберігання, це не просто стильні флешки і портативні накопичувачі, – прокоментував глава російського представництва SanDisk, Рустам Нестерович. – Завдяки гнучкості підключення вони значно розширюють можливості звичних гаджетів і покращують користувальницький досвід, відкриваючи споживачам нові можливості для роботи, творчості і відпочинку, дозволяючи економити час і менше замислюватися про те, скільки місця залишилося у внутрішній пам’яті їх смартфонів і планшетів “.

Крім смарт-рішень для мобільного зберігання була анонсована новітня карта microSD – SanDisk 200 GB Ultra, що володіє найбільшою в світі ємністю і орієнтована на використання в мобільних пристроях. Нова microSD-карта підходить для смартфонів і планшетів на базі Android і поєднує максимальну ємність зі швидкістю передачі даних до 90 Мбіт / с. З цією швидкістю передачі даних споживачі можуть записувати 1200 фотографій в хвилину.

SanDisk 200 GB Ultra

Всі новинки вже доступні в роздрібних мережах та Інтернет-магазинах по всьому світу.