Корпус ITC Black Drum для ПК в стилі Mac Pro

Великий інтерес викликає у споживачів останнє покоління Mac Pro, завдяки незвичайному дизайну: одні порівнюють комп’ютер із жестяною банкою, інші – з контейнером для сміття. Як би там не було, а нестандартний підхід до конструювання компанії з Купертино практично нікого не залишив байдужим.

У каталозі китайської компанії ITC з’явилася нова модель комп’ютерного корпусу, що зовні нагадує Mac Pro. Рішення під назвою Black Drum виконано в циліндричній формі і розраховано на системні плати типорозміру mini-ITX. Пристрій має близькі до «оригіналу» габарити: 206 × 206 × 279 мм.

Black Drum

Система охолодження фірмового Mac Pro продумана таким чином, щоб начинка не перегрівалася, а система не відривалася від столу і не висіла в повітрі на потужному вихлопі. Причому, в комп’ютері використовується всього один тихохідний вентилятор, який забирає повітря знизу і направляє його через основний радіатор і решітку нагору. Apple лише не рекомендує перекривати вентиляційні отвори комп’ютера.

ITC не змогла обійтися одним охолоджувачем – у корпусі передбачено два 120-мм вентилятора з блакитною підсвіткою, які продувають його знизу-вгору. Через невеликий розмір корпусу, вимоги до комплектуючих досить суворі: висота процесорного кулера не повинна перевищувати 60 мм, карта розширення, що встановлюється в роз’єм PCIe, повинна бути низькопрофільною, а блок живлення компактний, формату SFX. Вага Black Drum становить близько 2 кг.

Придбати корпус для ПК можна буде з 12 грудня за ціною близько 75 доларів.

Джерело матеріалу Akiba PC