ASUS і Gigabyte мають намір увірватися на ринок віртуальної реальності

За останні роки інтерес до віртуальної реальності стрімко зріс, і вже наступного року до продажу нарешті надійдуть VR-шоломи від HTC, Oculus і Sony, які повинні дати сильний поштовх всій індустрії. Зацікавлені в цьому напрямку і інші виробники, як, наприклад, Samsung з її лінійкою Gear VR. Тайванські компанії ASUS і Gigabyte також не планують залишатися осторонь і мають намір випустити власні аналоги пристроїв віртуальної реальності.

Видання Digitimes, посилаючись на власні джерела в ланцюжку китайських постачальників, повідомляє, що ASUS планує випустити пристрій віртуальної реальності, який буде сумісним з її ігровими ноутбуками. Gigabyte Technology також розробляє щось подібне у співпраці з компанією 3Glasses, що спеціалізується в області віртуальної реальності. Як повідомляється, обидві компанії мають намір випустити свої пристрої в першій половині наступного року.

ASUS і Gigabyte-1

Фахівці впевнені, що ASUS і Gigabyte прийшли до такого рішення щоб підвищити продаж власних ноутбуків. Так як віртуальна реальність вважається одним з основних векторів розвитку і вимагає потужної апаратної підтримки, випуск спеціалізованих VR-пристроїв дійсно може посприяти зростанню продажів нових моделей.

За матеріалами Ubergizmo