Apple випустила Lightning-адаптер для SD-карт

Apple випустила новий аксесуар, призначений для пристроїв з підтримкою Lightning. Адаптер Lightning to SD Card Camera Reader призначений для використання карт формату SD з iPhone, iPad і iPod touch.

ipad pro Lightning (1)

З новим адаптером для пристрою читання SD-карт можна завантажувати фотографії і відеозаписи з цифрової камери на iPad, щоб переглядати їх на дисплеї Retina і показувати своїм близьким.

Lightning-1

«Вставте SD-карту в пристрій читання, і iPad автоматично відкриє додаток «Фото», в якому ваші фотографії складені в альбоми «Моменти», «Колекції» і «Роки». При використанні Медіатеки iCloud всі фотографії та відео автоматично зберігаються в iCloud без втрати початкової якості, та автоматично додаються в додаток «Фото» на всіх ваших пристроях. А через «Загальний доступ до фото iCloud» можна передавати фотографії та відео тим, кому ви хочете».

Lightning-2

На сторінці опису продукту Apple вказує, що Lightning-адаптер для SD-карт підтримує швидкість передачі даних USB 3.0, стандартні формати фотографій, у тому числі JPEG і RAW, а також відеоформати SD і HD, в тому числі H.264 і MPEG-4 . Швидкість USB 3.0 досяжна тільки на iPad Pro.

В ході недавнього розбирання 12,9-дюймового iPad було виявлено, що в планшеті використовується хост-контролер Fresco Logic FC1100 4-port USB 3.0, який дозволяє ґаджету підтримувати швидкість передачі даних рівня USB 3.0. Цей контролер раніше не застосовував жоден з виробників портативної техніки.

Вартість «Адаптера Lightning для читання SD-карт» становить 870 гривень. Apple обіцяє доставити ґаджет протягом 7-10 робочих днів.