Доступна перша публічна бета-версія iOS 9.2.1

Apple запустила публічне тестування оновлення мобільної операційної системи iOS 9.2.1. Реліз загальнодоступної версії відбувся на наступний день після появи бети для розробників. Публічна збірка iOS 9.2.1 доступна першим 100000 користувачів з числа тих, хто записався на тестування.

ios-9.2.1-beta-1

У 2014 році Apple вперше запустила програму Apple Beta Software Program, в рамках якої будь-кому бажаючому надавалася можливість взяти участь в бета-тестуванні OS X Yosemite. Зроблено це з метою подальшого надання зворотнього зв’язку, що в свою чергу допоможе зробити OS X краще, перш ніж відбудеться фінальний реліз ОС. З початку цього року програму поширили і на iOS.

Тепер у рядових користувачів є можливість скачати iOS 9.2.1 beta 1. Для цього досить пройти реєстрацію на сайті компанії.

«Щоб приєднатися до програми бета-тестування Apple, просто увійдіть за допомогою свого аккаунта Apple ID. Ви отримаєте код запрошення, який дозволить завантажити та встановити iOS і OS X, – йдеться на сайті Apple. – Якщо ви зустрінете помилку, яку необхідно виправити, повідомте про неї безпосередньо в Apple за допомогою «Асистента зворотнього зв’язку» (Feedback Assistant) ».

ios-9.2.1-beta-1-

Оновлення iOS 9.2.1, що проходить під номером збірки 13D11, зараз доступно і розробникам, і учасникам програми тестування. Судячи з перших відгуків, воно є незначним і зосереджено на виправленні деяких помилок і підвищенні безпеки системи. Попередній публічний реліз мав номер iOS 9.2 і вийшов тиждень тому. У прошивці були розширені можливості Apple Music, Apple News, Mail і iBooks, а також додана підтримка Lightning-адаптера для карт microSD для смартфонів iPhone.

Про терміни релізу фінальної версії iOS 9.2.1 нічого не відомо. За попередньою інформацією, апдейт дебютує до кінця року.