Google оголосила про нову функцію під назвою Tap to Translate

Вчора на спеціальному заході в Нью-Делі компанія Google оголосила про нову функцію під назвою Tap to Translate, яка незабаром з’явиться в Google Translate. Перекладач від Google вже вміє перекладати мову в режимі розмови і текст прямо з камери, а тепер сервіс навчиться перекладати текст в будь-якому додатку. Як повідомив Цезар Сенгупта, віце-президент з управління продуктами Google, користувач зможе просто виділити текст в будь-якому додатку і відразу отримати переклад у спливаючому вікні.

Googles-Tap-to-Translate

Якщо ж використовувати функцію Tap to Translate в месенджері, то ви не тільки отримаєте переклад, але й зможете відповісти на рідній мові, а сервіс автоматично переведе його на мову вашого співрозмовника. Як і у випадку з Now on Tap, переклад здійснюється безпосередньо в тому додатку, де ви в даний момент знаходитеся.

“Наші найбільш активні користувачі з Індії переводять текст з хінді на англійську кілька разів на день, витрачаючи при цьому багато часу на копіювання і вставку в перекладач, а потім там же пишуть відповідь і знову його копіюють, щоб відправити співрозмовнику”, – розповів Цезар Сенгупта .

Функція Tap to Translate з’явиться в Android-версії Google Translate в першому кварталі 2016 року.

За матеріалами phonearena.com