Android 6.0 для Xiaomi Mi Note, Mi 4 і Mi 3 вже в дорозі

Компанія Xiaomi вирішила порадувати користувачів своїх пристроїв, оголосивши про швидке оновлення ряду моделей до MIUI 7 на базі Android 6.0 Marshmallow. Вже найближчим часом такий новорічний подарунок отримають володарі трьох колись флагманських ґаджетів: Xiaomi Mi 4, Mi Note і Mi 3.

xiaomi-android-6-update

Інформація про завершення розробки апдейта для цих моделей з’явилася в менеджері оновлень Xiaomi. Поява подібних відомостей, безсумнівно, порадує всіх володарів гаджетів Xiaomi, адже підтримка таких, здавалося б, сильно застарілих смартфонів, накшталт Mi 3, говорить про ставлення виробника до користувачів своїх пристроїв. Навряд чи можна привести в приклад гаджети інших підприємств, випущені в 2013 році, які отримають оновлення системи до Marshmallow.

Володарям свіжіших фаблетів від виробника також навряд чи доведеться довго чекати OTA-оновлення до Android 6.0. За чутками, ще кілька моделей почнуть отримувати чергову прошивку вже в перших місяцях 2016 року. Ми будемо стежити за виходом апдейтів і тримати вас в курсі.

За матеріалами Gizmochina