6 причин купити смартфон на Android, а не iPhone

Android та iOS чудові платформи, але у Android є перевага – величезна різноманітність смартфонів, серед яких ви зможете підібрати саме той девайс, що буде повністю відповідати вашим запитам, як ціновим, так і тим, що стосуються характеристик. Давайте подивимося, які переваги дає вибір смартфона на Android.

1. Ціна

Пристойний Android-смартфон можна купити як мінімум за сто доларів (або дві-три тисячі гривень). За 150-200 доларів (до 5000 гривень) кілька десятків продавців з AliExpress запропонують вам флагманські апарати з топовими характеристиками. Якщо боїтесь купувати за кордоном, можете прогулятися до найближчого магазину і взяти торішній флагман HTC, Samsung, Sony або LG за 8-9 тисяч гривень або більш свіжий смартфон за 17-20 тисяч (хоча різниця між ними мінімальна).

mx4

Серед смартфонів Apple такого розмаїття ціни немає, вам запропонують або що-небудь, що вже було у вжитку, або нове і дуже дороге. Як на мене, краще купити свіжий китайський флагман за 4200, а не позаторішній відновлений iPhone за 9 тисяч гривень. Зламати або втратити недорогий смартфон буде не так шкода.

2. Дизайн

Дизайн iPhone, напевно, вважається еталонним, раз багато виробників Android-смартфонів так безсоромно його копіюють. Якщо вам подобається як виглядає iPhone 6 або 6s, ви можете знайти схожий апарат на Android. Якщо не подобається – можете купити що-небудь не схоже на нього. Оформлення Android-смартфонів дуже різноманітне, знайдеться смартфон на будь-який, навіть самий збочений смак. Ви зможете показати, що ви не такий як усі – у вас не iPhone.

htc_a9_Ua Format

3. Збільшення пам’яті за копійки

Потенційні володарі iPhone стоять перед дилемою: купити найдешевшу модель з 16 гігабайтами пам’яті, додати 3500 гривень і вибрати варіант з 64 гігабайтами або підзбирати грошенят, повернутися через місяць ще з 6 тисячами та придбати апарат зі 128 гігабайтами. З Android простіше – можна взяти майже будь-який смартфон і вставити в нього карту пам’яті. Додаткові 32 гігабайти обійдуться в 150 гривень, 64 ГБ – в 350 гривень, а 128 ГБ – в 1500 гривень.

4. Проста установка додатків

Встановлювати програми не з офіційного магазину на Android набагато простіше, ніж на iOS – достатньо увімкнути дану опцію в налаштуваннях. Крім того, на Android є величезна кількість сторонніх маркетів (наприклад, Amazon Underground, в якому легально доступна величезна кількість безкоштовних додатків та ігор, покупку контенту в яких спонсорує Amazon).

5. Dual Sim смартфони

Lenovo Vibe Z

Dual Sim айфонів не буває, а Android-смартфони бувають з двома і навіть з трьома сімками.

6. Сторонні прошивки

r2_p0MR43954_640_2e5ebbae
Сторонні прошивки – це окрема історія. На Android паралельно розвивається кілька цікавих проектів – оболонки, які створюються як виробниками смартфонів, так і ентузіастами (MIUI, CyanogenMod і т.д.). Якщо вам не подобається, як виглядає або працює Android на вашому смартфоні, ви можете зайти на XDA-Dev або 4PDA, пошукати нову прошивку, почитати відгуки про її роботу, завантажити та встановити.