3G-мережа від Vodafone тепер доступна у Львові

Сьогодні, 7 грудня, Vodafone відкриває 3G мережу у місті Львів. Тепер швидкісний мобільний інтернет доступний гостям і жителям міста.

Для того, щоб скористатися послугами 3G, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефону слід вибрати режим мережі «3G» або автоматичний режим GSM / WCDMA. Також у абонентів повинна бути активована послуга мобільного інтернету.

Vodafone

Завдяки послузі швидкісного мобільного доступу в інтернет абоненти Vodafone і «МТС Україна» у Львові зможуть миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео (YouTube, онлайн-кінотеатри), користуватися хмарними сервісами по зберіганню інформації (Dropbox, Google Drive, iCloud Drive), слухати в дорозі улюблену радіо станцію через інтернет, швидко завантажувати відео прямо з телефону в соціальні мережі, слухати аудіо-треки з соціальних мереж і багато іншого.

Вартість користування 3G вже включена в будь-який тариф Vodafone Red. На додаток до 3G інтернету, в пакет послуг будь-якого з тарифів лінійки включені безлімітний голосовий зв’язок в мережах Vodafone і «МТС Україна», а також дзвінки, SMS та MMS на всі мережі України та в 62 країни світу.

Українські абоненти Vodafone також можуть користуватися доступними послугами зв’язку в Європі завдяки послузі «Роумінг як вдома». Послуга надає доступ до безлімітних дзвінків між українськими абонентами Vodafone і «МТС Україна». У вартість послуги також входять необмежені вхідні дзвінки в 15-ти найпопулярніших роумінгових країнах Європи – це Польща, Німеччина, Італія,Чехія, Португалія, Іспанія, Ірландія, Угорщина, Великобританія, Нідерланди, Греція, Албанія, Мальта, Румунія та Туреччина. Деталі тарифів доступні за цим посиланням.

Нагадаємо, що оператор запустив власну 3G мережу в Мукачеві, Ужгороді,  Буковелі, Одесі, Чернівцях, Чернігові, Луцьку та поетапно запускає 3G у Києві. Детальну інформацію про 3G покриття читайте на офіційному сайті Vodafone в Україні.