З UsBidi ваш ґаджет зарядиться в два рази швидше

На Kickstarter у жовтні минулого місяця з’явився незвичайний проект під назвою UsBidi. Мова йде про зарядний пристрій, який, як запевненяють розробники, повинен вирішити всі проблеми користувачів з акумуляторами їхніх ґаджетів. Пристрій допоможе, нехай не продовжити час автономної роботи, то хоча б прискорити сам процес передачі енергії і зробити його безпечніше. UsBidi – кабель зі спеціальним перехідником, який змінює звичне уявлення користувачів про зарядку девайсів. Спробуємо розібратися про що йде мова.

Почати варто з того, що в UsBidi використовуються магніти для зручного підключення та фіксації, є світлодіодний індикатор для наочної демонстрації статусу зарядки, а також спеціальна кнопка-прискорювач процесу заповнення енергією батареєю смартфона або планшета. Саме за рахунок останньої виробник аксесуара обіцяє збільшити до двох разів час зарядки. Втім, є один нюанс. Насправді мова не йде про використання UsBidi з адаптером для розетки, заряджати ґаджети передбачається від USB-порту комп’ютера або ноутбука. Простіше кажучи, ні про яких швидкостях технології Quick Charge і їм подібних не йдеться. Кабель UsBidi робить повільний процес зарядки від комп’ютера швидше от і все.

usbidi_Ua Format (2)

Втім, якщо ви часто підключаєте смартфон або планшет до комп’ютера, а не розетки, на UsBidi варто звернути увагу. А може, ще й підтримати проект на Kickstarter, щоб стати одним з перших володарів цього аксесуара. Вся справа в тому, що на одному з кінців є спеціальна кнопка, яка блокує передачу даних між мобільним пристроєм і комп’ютером. У цьому випадку на зарядку акумулятора дається більше енергії і процес помітно прискорюється. До всього іншого UsBidi «розуміє» коли батарея вже повністю заряджена і автоматично зупиняє подачу енергії, що дозволяє вирішити відразу дві проблеми: пристрій не нагрівається, а також знижується втрата ємності акумулятора.

usbidi_Ua Format (1)

У результаті, ми маємо дорожній шнурок, який прискорює зарядку смартфона від комп’ютера за рахунок відключення передачі даних, знижує перегрів пристрою і знос акумулятора. Звучить непогано. А ви часто заряджаєте смартфони та планшети від USB-порту? Хто хотів би собі такий аксесуар? Діліться своїми враженнями в коментарях, давайте обговоримо користь UsBidi.